Masáže II

Vítejte na stránce zo-dosia-kacerov.wbs.cz v sekci Masáže II

 

Luděk Kastner - masáže

 

Nabízené výhody


Stres, bolesti zad, trýznění duše to jsou civilizační choroby současnosti, zřejmě neexistuje jedinec, který by byl schopen ve svém životě vyhnout se nástrahám moderní doby, problém je, že většina lidí řeší své problémy chemickými preparáty a vůbec si neuvědomuje, že existují ještě další cesty, cesty neméně účinné ale rozhodně trvalé.

Jmenuji se Luděk Kastner a terapeutickým masážím se věnuji od roku 1992, mám nejen dlouholetou praxi v oboru, ale i rozsáhlé odborné znalosti. Nabízím běžné terapeutické masáže, jako jsou relaxační masáže s výraznými regeneračními a preventivními účinky, sportovní masáže, velice účinné lymfatické masáže, reflexní masáže, které jsou nadmíru efektivní metodou alternativní medicíny, čínské masáže jejichž potenciál zdaleka překračuje kapacitu běžných masáží a řadí se již spíše ke komplexní léčebné technice, ale například i medové masáže, jenž za pomocí včelího medu přispívají k výrazné detoxikaci a očistě organismu od toxinů a škodlivých látek.

V mém repertoáru jsou však zahrnuty i zcela opomíjené netradiční techniky, přesto organismu výrazně prospěšné. Jednou z úspěšných cest ke zdraví je metoda Autopatie, která má na svém kontě již spousty spokojených lidí, kterým vnesla do života světlo důvěry v plné uzdravení chronických i dlouhodobých potíží.

 

Nabízím: 

- relaxační masáže,
- sportovní masáže,
- lymfatické masáže,
- reflexní masáže,
- čínské masáže,
- ale například i medové masáže.


Dále nabízím:

- Terapie EFT – technika emoční svobody.

- Diagnostický a harmonizační přístroj Oberon – Titanium patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Jeho předností je rozpoznávání komplexního zatížení organismu, alergenů nebo přítomnosti patogenů v těle, jako jsou viry, plísně, bakterie apod.

 

Na průkaz zaměstnance DPP 10% sleva!

 

Máte-li zájem o konkrétní metodu, řešíte akutní zdravotní problémy, či duševní nesnáze, nadchla vás nabídka mých služeb a nejste si jisti, která metoda a zda je vůbec vhodná pro vaše problémy.

 

Kontaktujte mne prosím, velice rád vás seznámím s přednostmi jednotlivých metod a doporučím vám to nejlepší řešení.

Luděk Kastner
www.msz.cz
lkastner@msz.cz
tel.: 731 812 626

provozovny:

Kostomlaty n/Labem
Hradištská 205 

Praha - Klánovice
V Pátém 226


Cena od 200,- Kč

 

 

Podmínky pro poskytnutí

Prokázat se Identifikační kartou zaměstnance DP.

 

(DPP 2016)


zpět na Benefit

   Copyright @ 2008-2024 Základní organizace-Odborového svazu DOSIA DP hl. m. Prahy, a.s. AUTOBUSY Kačerov