Microsoft software

Vítejte na stránce zo-dosia-kacerov.wbs.cz v sekci Microsoft software

 

Sada Microsoft Software Office

 

Microsoft s.r.o.

 

 

Nabízené výhody

Vážení zaměstnanci DP,

v současné době získáváte nárok na účast v programu Microsoft Software Assurance Home Use Program (HUP). Tento program vám umožňuje získat licencovanou kopii většiny kancelářských aplikací systému Microsoft® Office a nainstalovat je a používat v domácím počítači.

V rámci programu Home Use Program mají zaměstnanci, kteří v zaměstnání používají kvalifikující aplikace (například Office Enterprise), možnost získat licencovanou kopii odpovídajícího softwaru (například Office Enterprise), nainstalovat jej a používat v domácím počítači. Software v rámci programu HUP můžete používat, dokud jste zaměstnancem DPP a dokud je software vámi používaný v zaměstnání zařazen do programu Software Assurance.

Některé verze produktů a jazykové verze nemusí být v okamžiku objednávky k dispozici. Aktuální informace o dostupnosti softwaru v rámci programu Home Use Program naleznete na webu na adrese http://microsoft.com/licensing.

 

Přístup k webu Microsoft Home Use Program získáte následujícím způsobem:

1. Přejděte na web http://hup.microsoft.com/
2. Vyberte zemi, do níž má být objednávka doručena, a jazyk pro zobrazení objednacího webu.
3. Zadejte svou
pracovní e-mailovou adresu a následující kód programu:
CEF81B515B.
 

Poznámka:
Zaměstnanec bez pracovní e-mailové adresy může učinit objednávku ze své soukromé
e-mailové adresy.

 (V případě komplikací s objednávkou ze soukromé adresy se, prosím, obraťe na pana Petra Vlasáka z útvaru 410210 odd. Správa serverů, tel. 2961-72131, který vám v rámci technických a kapacitních možností pomůže objednávku realizovat).

Kód programu -
CEF81B515B - je naší organizaci přidělen pouze pro vlastní použití za účelem přístupu k tomuto webu. Není dovoleno sdílet toto číslo s kýmkoli mimo naši organizaci.

4. Zadejte svou objednávku online. Objednané produkty budou zaslány na vámi zvolenou adresu. K objednávce bude účtováno balné, poštovné a manipulační poplatek.

Cena: velice výhodná pro získání ofic.verze

 

Podmínky pro poskytnutí

viz text benefitu

 

 

(DPP 16.1.2016)


zpět na Benefit

   Copyright @ 2008-2024 Základní organizace-Odborového svazu DOSIA DP hl. m. Prahy, a.s. AUTOBUSY Kačerov